Srpen 2011

Výlev aneb Kaulitz shoot #2

25. srpna 2011 v 18:11 | Katusha |  Moje fotky a kresby
Jestli si ještě pamatujete na loňské prázdniny a 'Výlev aneb Kaulitz shoot #1', tak vás asi tohle pokračování nijak extra nepřekvapí :D Vlatně jsme stihli fotit už dvakrát, ale protože nám ten první (Billasovi dredy :D) nepřišel dost dobrej a obsáhlej, počkali jsme si až na letošní prázdniny, kdy jsme nafotili druhou část a teď je to tu spojené.

Chápu, že to novým fotkám z japonského WWD magazínu absolutně nemůže konkurovat, ale pro pobavení to snad stačí :D

(to sexy zelený pozadí nevnímejte :D)


Montáže

18. srpna 2011 v 17:45 | Katusha |  Moje fotky a kresby
Titulek mi dal zabrat... :D
Moje první hraní, kdy jsem vyloženě umazala člověka z fotky! :D:D Tak jsou tu rovnou dvě verze.
Moje kamarádka dostala montáž s Tomanem k narozeninkám a já si s Billasem nadělila fotku... v jeden 'krásný' letní den :D Tož proč si neudělat radost.
A jak ten Toman krásně mizel... :D:D
Originální fotka pod perexem

Tokio backstage (červen 2011)

15. srpna 2011 v 15:09 | Katusha |  Paparazzi, backstage, autogramiády
Tvl on je taková dilina, se jednou pokáknu fakt :D:D:D:D Má nějaký neučesaný páčo, asi mu Toman pletl copánky...
Takový blažený výrazy, to mě dost děsí, když je vidím vedle sebe... :D:D:D

Když někdo umí překvapit

12. srpna 2011 v 13:48 | Katusha |  TH videa
Tohle video mě asi jednou pošle to hrobu :D:D:D Nevím, jestli se holky nudili při čekání na Toma, nebo na něj chtěli prostě vybafnout... ale vlízt si do popelnice, tomu říkám kurevsky geniální nápad! :D:D:D:D To bych rozdejchávala dlouho, bejt jak Tomanem, tak těma holčinama :D:D:D Skvělý, skvělý, skvělý!


Každý chce být jako Georg

9. srpna 2011 v 17:38 | Katusha |  Prkotiny
Tak jsme se s kámoškou nudili a zadávali do Googlu různý 'termíny', jako třeba... 'cecky' :D:D Nic neříkejte, bylo fakt moc pozdě, ale divili byste se, co všechno se dá najít :D:D Proto jsem se taky rozhodla, že se o svůj nejlepší úlovek podělím a už z toho důvodu, že má určitou spojitost s Geoškem :D Jestli by mě někdy za něco zmlátil, tak to bude právě za tohle...

CELÝ ČLÁNEK

Awesome Geo

7. srpna 2011 v 21:02 | Katusha |  Různé fotky
Geošek je mág, umí nemožné! :D Krom toho, že tam vypadá jako prase s trojitou bradou, nepřekrapivě...


Georg: Slyšeli jste to? Usama je mrtvej!
Tom: Georg ho zabil svou přírodní krásou... viděl jsem to!

:D:D:D


Bylo nás šest 5 (2/2)

5. srpna 2011 v 18:54 | Katusha |  Bylo nás šest
Po dloooouhé době druhá část našeho nejoblíbenějšího dílu 'A co takhle flaška?', snad si někdo ještě vzpomíná :D Méně humoru, o to více dramatičnosti. A to není vůbec obvyklé, takže asi poprvé a naposled! :D Další díl je totiž opravdová chuťovečka... :D

Enjoy it! ^^


A co takhle flaška?

Štěstí v neštěstí, Bobí se chytla za hlavu a zaječela. "Neee!" všichni jí to odkývali hlasitým "Jooo!"... tupci. "Tož... něco pořádnýho to chce, aby frajerce taky sklaplo." usměje se Billi zákeřně na Bobí a snaží se přemejšlet. Ta jen nafoukne tváře asi jako umí Geo břicho a naštvaně zkříží ruce na prsou. "Mlč." pípne na Billiho tiše a ten se rozesměje. "A nebudu, víš co? Půjdeš před barák a budeš se od branky plazit až támhle ke Kauflandu! A Geo tě půjde hlídat!" Geo nadšeně zatleská rukama a trošku si povyskočí na prdeli. Bobí rázem zapomene, že byla někdy uražená a vyvalí na Billiho oči.

"Si děláš prdel, víš, jak je to daleko?!" bezmocně rozpřáhne rukama a pohledem propaluje Tomana, který zrušil fanty, hovado! "Bez keců!" dodá ještě důležitě Billi a už už ty dva vykopává z baráku. Ještě po Geovi hodí sušenku a zavře jim přímo před rypákama dveře. "Jů." uslintne si Geo nad svou oblíbenou dobrotou. Pravda, jen těžko bychom hledali nějakou dobrotu, co není Geova oblíbená. "Počkej, ty to večer schytáš až se posereš!" zařve Bobí na Billiho ještě asi naivně, že ji uslyší. Chvíli ještě trucuje, pak se plácne na zem a začne se plazit. Geo jen vedle ní poslušně cupitá, vesele ukusuje tatranku a jen tiše mlaská jako myška. Kdyby hloupoučká Bobí nezapomněla, že Geo je ještě víc blbej, než vypadá, kor když má sušenku, nemusela se tak potupně a poctivě plazit po zemi a klidně to došlápnout po svejch.

Mentál

5. srpna 2011 v 16:14 | Katusha |  Různé fotky
Snad můj blog Geoš nikdy nenajde, no a vlastně i kdyby... copak ví, co je Google překladač? :D
Jak jsem tak koukala do složky, obsahuje docela zajímavý tituly :D Retard, čuník, hovádě...


Jó, pravda někdy bolí :D