Květen 2008

Animačka z 28 epizody

30. května 2008 v 15:29 | Katusha |  Spolu

A tak to dopadá, když si Tománek hraje :D Balónek buch a přímo Geovi do hlavy :D Jen tak mezi náma Tomi, být tebou, hodila bych jich na něj ještě minimálně 50 :D:D:D Veškerá úcta k tobě Geo :D Nic ve zlým :D

Váleček

30. května 2008 v 15:17 | Katusha |  Prkotiny
Ne to néé tohléé :D Geo tobě to prostě nestačí, musíš aj na Tomana :D Božééé :D Taký váleček :D:D:D:D
ZDROJ: na obrázku

http://i025.radikal.ru/0805/6d/dca9888d2259.gif

A tady ještě animačka :D Tomi necé a necé :D Ale no táák, kdokoliv jinej by o to prosil a ty odmítáš :D Taková nabídka se neodmítá :D

Plágoš ze Star Exclusif 7/2008

30. května 2008 v 15:04 | Katusha |  Screeny, plakáty, časopisy
Pěknýýý :))))

Z epizody 27

22. května 2008 v 20:02 | Katusha |  Screeny, plakáty, časopisy
Hmmm... tyrkysové trencle :D:D:D
No jóóó Geošek dělá papůůů :D:D:D:D

Smajl alá Gusťa :D

22. května 2008 v 19:18 | Katusha |  Gusťa
Hehé :D Gugí hrajéééé :D

Nedýchám...

17. května 2008 v 20:53 | Katusha |  Paparazzi, backstage, autogramiády
Wow... to je tak tak tak... bujná hříva, mužné tělo :D:D:D

Culíček

14. května 2008 v 21:14 | Katusha |  Koncerty a vystoupení
Tákhle by měl chodit pořááád :))) Ten culík mu hrozně sluší :))) A nebo ať si to aspoň nechá zase sestříhat, to mu taky strašně slušeloo :)))

Octávka alá Georg

14. května 2008 v 20:38 | Katusha |  Prkotiny

12.5.2008 - Ivy restaurant

13. května 2008 v 22:24 | Katusha |  Screeny, plakáty, časopisy
Prostě chlap :)))

No co to xD

7. května 2008 v 22:54 | Katusha |  Různé fotky
Koho mi to jenom připomíná... :D:D:D

Srandičky #2

7. května 2008 v 20:05 | Katusha |  Prkotiny
Po dlouhé době tu sem dám pár kravinek :)))) Tak si klikněte na "celý článek" :))
  • Toto mě pobavilo :D Prej: I'm stupid :D:D:D Tos uhod Billi :D:D:D:D:D

A další xD

7. května 2008 v 8:44 | Katusha
Snad si na tohle založím samostatnou rubriku fakt :D

[12]njdhkjdh, 10.4.2008 09:50

ja nevim co ti jebe tokio hotel je ta nejvetsi picovina na svete jo a ciste mimochodem ze sebe nedelej pani dulezitou
Už je to trapný že? :D Já tyhle komenty mazat nebudu, ať se máme čemu nasmát :D Poslední dobou nějak nenachazím super anti blogy, což mě sere, ptže se nemám nad čím pousmát :D Ale tak tady aspoň malý odvar :D Sice nevím, že ze sebe dělám paní důležitou, ale to neva :D :D A
Pokaždé mě pobavěj anti fakt, už nevědí co by roupama :D Nedávno sem na jednou blogu narazila na neutrála, poslouchal Korny a dá se s ním úplně úžasně povídat, ptže ty anti vždycky utře :D Pak už neví, co by mluvili, nemaj argumenty... :D Pobaví mě to, jak řikaj, že je nikdo neuznává, ale pak by teda nebyli tím, čím sou :D OMG :D :D :D Asi už jako nepřemejlšej :D Pápá
"Moudřejší ustoupí," řekl mozek a opustil mě :D :D

Dvojčátka xD

5. května 2008 v 17:20 | Katusha |  Prkotiny
Nalevo Toman a napravo Billis... :D Je jim to podobný ne? :D To visí u nás v Ústí ve městě někde na krámě s trávou :D:D:D

Animace z 24 epizody

2. května 2008 v 19:48 | Katusha |  Animace
http://i103.piczo.com/view/3/e/o/0/v/m/n/o/k/8/y/x/img/i266630890_29888.gif Jak když se chystá vykrást banku :D
http://i103.piczo.com/view/3/e/o/0/v/m/n/o/k/8/y/x/img/i266630187_76323.gif Vyhrál 2 místo že? :D:D

Georgův lodní deník

2. května 2008 v 19:12 | Katusha |  Rozhovory a jejich úlomky
15.února se objevilo jméno Tokio Hotel na plakátě před Roxy v Los Angeles. Mystickém místě, kde již vystupovali americké legendy jako jsou U2, Coldplay nebo Depeche Mode. Jak úžasná je mezinárodní kariéra Tokio Hotel.
Událost: Live Koncert
Poloha: Roxy v Los Angeles, USA
Datum: 15.února 2008-05-02
"Výlet do Kalifornie byl nejchaotičtější. Kvůli špatnému počasí byl let z Toronta do Los Angeles nejdřív odložen, potom zrušen, potom znova odložen...Konečně jsme se mohli ale podívat do slavného Města Andělů po dvou dnech čekání na letišti! Naše letadlo přistálo kolem půlnoci, což nám umožnilo si užít město za nočních světel. První den jsme využili na ulicích Los Angeles, hlavně na Melrose Place, opravdový ráj. Domy tam jsou velké, svítí slunce, pár kroků od moře. Miluji tu atmosféru města. V US jsme stále neznámý na veřejnosti, takže jsme tady mohli chodit v naprosté anonymitě. To se nám už dlouho nestalo. S přicházejícím koncertem se dal cítit stres, který na každého nás přicházel. Naše první vystoupení v USA v mystickém Roxy, ta výzva byle neuvěřitelná. Byl to koncert, který se nesměl zmeškat! Naším příjezdem na místo několik hodin před otevřením dveří, jsme mohli vidět stovky fanoušků, kteří již čekali a vykřikovali naše jména. Napětí bylo veliké. Ale bohužel koncentrace selhala. Připravili jsme si nástroje, vyřešili problémy se zvukem, dali interview v šatně a čas přišel..."
Kluci zůstali dlouho vzhůru po jejich koncertě v USA. Jeli totiž do slavného Hollywood Boulevard, kde měli večeři v Katsuya restauraci s americkými hvězdami a strávili zbytek večera ve společnosti Jay-Z a Nicole Scherzinger z Pussycat Dolls.
Minulý prosinec zde vyšla limitovaná edice singlu Scream America. Tokio Hotel se ale jistě dostanou výš, až jim zde 6.května vyjde album Scream. Je to událost, která zaručuje autogramiádu kapely v New Yorku.
Review od tisku
Americký tisk není zrovna vřelý k německé čtyřce. Kapely koncert v Roxy se objevil ve slavném deníku Los Angeles Times, který popisuje představení jako "vařenou muziku". Bill osobně byl povšimnut s tím, že mu chybí charisma! Jedna review, která nikterak neovlivnila zájem o kapelu, to dokazuje už jenom to, jaký byl ten večer o kapelu zájem.
Zajímalo by mě, kdo teda má charisma, když ne Bill!

"Připravujeme naše třetí album."

2. května 2008 v 19:05 | Katusha |  Rozhovory a jejich úlomky
Známý pro svou báječnou rozvážnost, basista Tokio Hotel má tisíc věcí, které by rád řekl o životě kapely. Georg to také bere s nadšením a také přiznal, že je v přípravách třetí album.
Jak jsi se cítil u incidentu kvůli hlasu Billa?
Byl jsem opravdu ustaraný. Už předtím měl Bill již slabé náznaky s hlasem, ale to souviselo s nachlazením nebo momentální únavou. Náhlé zmizení hlasu uprostřed koncertu se nikdy předtím nestalo. Pochopili jsme, že co se děje není normální.
Co sis myslel na začátku?
Nejprve jsem se bál o Billovo zdraví. Bez přesné diagnózy doktorů, nikdo nebyl schopný dát vysvětlení. Potom, když musel jít na operaci, jsem si sám položil otázku týkající se budoucnosti kapely. Vším jsme prošli společně, naše historie se takto nemohla zastavit! Moji rodiči, oba doktoři, mě uklidnili. V detailech mi vysvětlili, co by se Billovi stalo, když by nešel na operaci, ale že to jeho kariéru jako zpěváka nebo budoucnost Tokio Hotel neovlivní.
Jak jsi využíval čas během Billova uzdravování?
Přerušení bylo tak náhlé, že jsem se na začátku cítil hrozně prázdný. Ale ihned jsme se dal dohromady a rozhodl využít tuto neočekávané přerušení, abych nabral kyslík a dobil baterku. A také jsem doplnil spánek…
Kromě pauzy a jiného, co byly tvoje aktivity?
Není žádným tajemství, že mimo kapelu nejsem energická osoba (směje se)! Také dny trávím v klidu: DVD, video hry, čtení e-mailů.
Jak dlouho přestávka trvala?
Pouze několik dní… Musím říct, že mi brzo chyběla kapela. V tuto chvíli, většinou času trávím s Tomem a Gustavem v našem nahrávacím studiu v Hamburku. Pracujeme na složení nových melodií pro naše další album, testujeme nové rytmy. Tohle je další vzrušující část jako života muzikantů.
Takže můžeme očekávat vydání třetího alba…
Bill už napsal hodně textů. My máme hodně nápadů na melodie. Projekt pokračuje uspokojivě. Ve zkratce doufáme v ukončení nahrávek před koncem tohoto roku. Když bude vše dobře pokračovat, naše třetí album uvidí světlo světa tento podzim.
Bude toto album nahrané v němčině nebo angličtině?
Tohle je otázka, kterou nemohu zodpovědět, protože všechno je možné. Ještě nebylo nic rozhodnuto.
Která velká jména rocku nakrmují vaši kreativitu?
U kapel máme docela rozdílné úsudky. Gustav a já máme například rádi starou generaci rockových ikon, jako je Nirvana a Guns N' Roses. Oproti tomu Billa a Tom vnímají víc spíše současné kapely jako Green Day, Placebo a Coldplay.
Kdy ses naposled zamiloval do nějaké hudby?
Momentálně poslouchám hodně skladem kanadské kapely Nickelback. Obzvlášť mám rád video pro jejich hit "Rockstars."
21 svíček
31.března tohoto roku oslavil Georg své 21.narozeniny. Na důležitou událost se svými přáteli měl smutek, protože v ten den musel Bill na operaci hlasivek. Každopádně Georg naplánoval oslavu tak brzo, jak jen bude mít Bill dostatek