Prosinec 2007

Přeháňka?

9. prosince 2007 v 13:55 | Katusha |  Jiné
Tak chtěla bych jenom vzkázat "fanynkám" kterým se teda Georg nelíbí a děsně proti němu něco mají, ať sem nelezou. Nebo ať se aspoň zdrží komentářů! Naprosto mě to nezajímá ;D Takže si laskavě odlezte psát ty svoje trapárny někam jinam :D Tenhle blog je tu kvůli normálním a rozumnejm lidem, kterým jde především o hudbu a kteří vědí, že Geoš prostě do kapely patří ;) Fanynky typu Billinka Kaulitz, která mi tu zanechala skvělý komentář, si můžou tak leda nasrat:

[1]Billinka Kaulitz, web, 4.12.2007 14:54

Fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj Georg je odpornej!!!Bill je nejhezci a hned za nim je tom
Poté, co sem jí napsala svůj názor na ní, že se vůbec nechová jako fanynka... žere jenom Billa a on je prostě ten nej mi napsala tohle:

[2]Billinka Kaulitz, web, 5.12.2007 16:15

Já fanska sem a velkááá když se mě georg nelíbí tak to neznamená že nejsem nebo kvuli Billovi!!!!!A di do prdele s tou histerkou pico!!

Zaprvé by se mohla zdržet nadávek, který nejspíš odpovídají věku. Navíc je asi blbá, když tvrdí, že je fanynka, ale tvrdí o Geošovi, že je odpornej. To sem přeci vůbec nepatří ježiš :D Buď jeho fotku teda okomentuju nějak rozumně, nebo radši držím hubu ne? Chtělo by to skončit éru fanynek "Billíška" :D

Screeny z Práglu

9. prosince 2007 v 13:18 | Katusha |  Screeny, plakáty, časopisy
No tahle fotka mě velice zaujala a už určitě víte proč :D Úchylná a velmi nechutná představa... díky bohu že mu protahuje jen šlachy a ne nic jiného :D

Terno

4. prosince 2007 v 14:34 | Katusha |  Jiné
Můj bože! :D Tahle cedulka visí na viaduktu u nás v Ústí nad Labem! TH tudy projížděli! Tohle mi nikdy nedojde, že jsem spala a oni byli asi kilák ode mě :D Už i v "An deiner seite" byl přeci tenhle záběr:
A ten je z nově postavené dálnice, která vede z Německa... kolem Globusu a Makra do Ústí nad Labem a přes Lovosice do Prahy :) :D Jenom se modlim, že když tudy THčka projížděli, tak spali, pač tu máme nechutnou chemičku, která jde z dálnice dobře vidět :D A Lovosice taky nic moc no... (bez urážky tomu kdo tam bydlí, ale taky uznám že Ústí není nic moc reprezentativní město :D)
Tuhle fotku sem fotila nedávno :) Musela sem se jít pokochat tim místem :D Za 4 měsíce už to sice bude rok co tudy projížděli, ale to neva :D Sice jsem od nich byla 5 metrů na koncertě, ale tohle je srdcovka :D